w roku szkolnym 2017 / 2018 -  Obowiązują od 02.11.2017r.

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela    Nauczany przedmiot Dzień tygodnia Godziny konsultacji
1. Aleksandrowicz Elżbieta edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

czwartek

poniedziałek

10:15 - 10:45

7:00 - 7:30

2. Alińska Alina biologia, chemia

wtorek

14:20 - 14:50

3. Bałuta Anna język niemiecki

czwartek

15:35 - 16:05

4. Brzezińska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna

środa

16:10 - 16:40

5. Buczek Beata edukacja wczesnoszkolna środa 12:30 - 13:00
6. ks. Błaszków Tomasz religia środa 13:45 - 14:15
7. Dzileńska Paulina pedagog specjalny środa 10:45 - 11:15
8. Firkowska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
czwartek 13:00 - 13:30
9. Flisikowska Agnieszka język polski
czwartek 10:15 - 10:45
10. Gajtkowska Katarzyna geografia środa 14:30 - 15:00
11. Glaza Aleksandra logopeda, biblioteka
piątek 12:00 - 12:30
12. Jakubowska Ewa świetlica środa 15:30 - 16:00
13. Koczan Alicja logopeda    
14. Latowska Edyta

zajęcia komputerowe, wychowanie fizyczne,

gimnastyka korekcyjna, informatyka

czwartek 10:45 - 11:15
15. Lubomska Dorota wychowanie przedszkolne piątek 8:50 - 9:20
16. Łęcka Natalia język polski piątek 9:00 - 9:30
17. Ochocińska Marta wychowanie przedszkolne piątek 11:00 - 11:30
18. Pozorska Maria język angielski wtorek 7:15 - 7:45
19. Pokorska Danuta pedagog, świetlica wtorek 15:00 - 15:30
20. Racinowska - Kulawy Iwona historia poniedziałek 14:40 - 15:10
21. Rodewald Karolina wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, etyka czwartek 9:00 - 9:30
22. Schoenbeck - Maćko Ewa wychowanie fizyczne, świetlica środa 16:00 - 16:30
23. Spanner Iwona matematyka poniedziałek 10:00 - 10:30
24. Szpiler - Stoińska Izabela edukacja wczesnoszkolna
czwartek 10:00 - 10:30
25. Tułaza Krystyna

zajęcia techniczne, technika, plastyka, świetlicy

środa 14:30 - 15:00
26. Werdecka Mirosława przyroda, język kaszubski środa 9:10 - 9:40
25. Wójcik - Grzywacz Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
piątek 15:20 - 15:50

Ogłoszenia z ostatniej chwili

facebook

_____________________________

REKRUTACJA do klas I i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2018/2019 ... czytaj

______________________________

WYNIKI MARATONU CZYTELNICZEGO ... czytaj

_____________________________

JADŁOSPIS NA CZERWIEC
Szczegółowe informacje i dokumenty

 Ważny komunikat dot.opłaty za obiady. ... czytaj

-------------------------------------------------

 BO 2018 baner 464x334 szkoły  Reforma - baner

 -------------------------------------------------

PROGRAMY W KTÓRYCH UCZESTNICZY SZKOŁA :

  Owoce i warzywa w szkole

Mleko w szkole

Owoce i warzywa w szkole       Mleko w szkole

e-Twinning

e-Twinning

bibl kokoszki

Cała Polska czyta dzieciom

caa Polska1

czytam

Gdańskie lwiątka

lwiatka

 

Polska Akademia Dzieci

PAD

 

Drogowy Rajd Edukacyjny AUTOCHODZIK

autachodzik

 

 Chronimy Dzieci

LOGO CHD

 Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

logo blbli

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna

 

Free website templates Joomlashine.com