Uczniowie klas II i III, uczestnicy zajęć pozalekcyjnych Bąbla Gdańskiego mieli okazję brać udział w nocowaniu, które odbyło się 16-17 lutego br., w naszej szkole. Tego dnia, oprócz zajęć z „LEGO” prowadzące przygotowały mnóstwo atrakcji. Były gry i zabawy zespołowe, układanie puzzli oraz poszukiwania Mai i Maksa. Nie zabrakło również przygotowania przez nas kolacji, jedzenia pizzy oraz oglądania filmu do późnych godzin wieczornych. Po tych wszystkich nocnych atrakcjach udaliśmy się na spoczynek, ale trudno było nam zasnąć. Niewyspani, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domu. To była niezapomniana noc, którą będziemy długo wspominać.

Dziękujemy Pani Kasi oraz Pani Agnieszce za przeżycie wspaniałej przygody i noc pełną wrażeń.

JADŁOSPIS NA MAJ ... czytaj