Miło nam  poinformować, że Emily Kalenik z klasy 7 została powołana na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Polski koszykówki dziewcząt U14, które odbędzie się w COS Władysławowo.

Emily w dniach 27-29 kwietnia 2018 roku reprezentując Klub Koszykówki Młode Lwice Gdańsk brała udział w Ćwierćfinałach Mistrzstw Polski w koszykówce dziewcząt U14.
Drużyna Klubu Koszykówki Młode Lwice Gdańsk wywalczyła awans do Półfinałów Mistrzostw Polski w koszykówce dziewcząt U14.
Emily zakończyła zmagania jako najlepiej zbierająca ze wszystkich zawodniczek (32 drużyn)- 54 zbiórek (śr. 18,00 na mecz), ponadto w swojej grupie była najlepiej punktująca - 63 pkt. ( śr. 21 pkt na mecz), blokująca - 8 bloków (śr. 2,67 bloki na mecz) oraz osiągając najwyższą Evaluację - 99 (śr. 33 na mecz).

JADŁOSPIS NA MAJ ... czytaj