Samorząd Szkolny 2016/2017

1 czerwca nasza Przewodnicząca Emily Kalenik brała udział w Dziecięcej Radzie Miasta Gdańska, która miała miejsce w sali obrad Nowego Ratusza w Gdańsku.

18 marca odbył się Dzień Otwarty naszej szkoły, w trakcie którego - jak co roku - Samorząd Uczniowski pomagał w jego organizacji: witając gości oraz nadzorując stanowiska.

W naszej szkole - 12 września - odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Szkolnego na nowy rok szkolny 2016/2017.

Na Przewodniczącego swoją kandydaturę zgłosili uczniowie klas  czwartych, piatych oraz szóstych.

Głosownie zostało przeprowadzone przez uczennice klasy 5 b - Antoninę Ołowiak i Agatę Popek, natomiast głosy zostały zliczone przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego - panią Monikę Pawelec.

I tak głosami uczniów klas IV - VI, Przewodniczącą na nowy rok szkolny 2016/2017 został duet:

EMILY KALENIK I AMELIA SZCZESNAklasa VI a,

a Zastępcą Przewodniczącej: MARTYNA POŁETEK, klasa V b.

Serdecznie gratulujemy i życzy samych sukcesów!

1 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole DZIEŃ KAPCIA!

W tym dniu chłopcy i dziewczęta zamiast tradycyjnych butów, przechodzili się po szkolnych korytarzach w... KAPCIACH:-)!

30 września odbył się Dzień Chłopaka zorganizowany przez członków Samorządu Uczniowkiego.

Nasze dziewczęta zadbały o słodki poczęstunek, najserdeczniejsze życzenia i... rozgrywki piłki nożnej dla klas IV - VI!

Panowie raz jeszcze wszystkiego NAJLEPSZEGO!