Samorząd Szkolny 2013/2014

14 czerwca Samorząd Uczniowski zorganizował w trakcie trwania Festynu Rodzinnego nietypową atrakcję, a mianowicie - pamiątkowe, a zarazem zabawne zdjęcie z logo ukochanej szkoły! Oto rezultaty owej sesji zdjęciowej:-)

Z okazji Tłustego Czwartku w naszej szkole można było zjeść przygotowane przez Samorząd Szkolny pączki. Smakołyki cieszyły się bardzo dużym powodzeniem wśród uczniów, gdyż kolejka do stolika z pączkami nie miała końca:-)!

30 września Samorząd Szkolny zorganizował w naszej szkole Dzień Chłopaka. Tego dnia wszystkie panie przebrały się za panów, a naszym panom zostały złożone najserdeczniejsze życzenia wraz ze słodkim upominkiem. Wszystkim panom raz jeszcze życzymy wszystkiego dobrego!

13 lutego z okazji Dnia Zakochanych, miała miejsce w naszej szkole Poczta Walentynkowa. Tego dnia wszyscy uczniowie naszej placówki mogli wyznać drugiej osobie swoje skrywane uczucia: miłości czy też wielkiej przyjaźni. Wydarzenie to patronował Samorząd Uczniowski, który roznosił i rozdawał kartki walentynkowe wszystkim zakochanym.

Fotorelacja z Dnia Zakochanych.

Dnia 14 października 2013r. w naszej szkole obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie znany jako Dzień Nauczyciela. Z tej okazji Samorząd Szkolny życzy nauczycielom i pracownikom administracyjnym naszej szkoły pogody ducha, zdrowia i cierpliwości.  Pragnie też, podczas szkolnego apelu, wręczyć drobne upominki.