Projekt "Szkoła w ruchu" 2013/2014

W 2014r.  Ministerstwo Edukacji Narodowej  ogłosiło ogólnopolską akcję ,,Ćwiczyć każdy może'' organizowaną  w ramach  Roku Szkoły  w Ruchu.

Akcja adresowana jest do dyrektorów szkół i przedszkoli , nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji  przedszkolnej, uczniów i wychowanków przedszkoli.

Tytuł  Szkoły w Ruchu  może być przyznany szkołom ,które wezmą udział w akcji ,, Ćwiczyć każdy może'' i spełnią wymagane regulaminem  kryteria, podejmując działania na rzecz aktywności fizycznej w  określonych przez MEN obszarach .

Z wielką przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy tytuł Szkoły w Ruchu jako jedni  z pierwszych.
Obecnie w tym gronie jest tylko 8 szkół w Gdańsku (61 w pomorskim na 164 zgłoszone).

Mimo braku odpowiedniej sali gimnastycznej  staramy się organizować ciekawe i atrakcyjne lekcje  , promować  talenty i aktywny wypoczynek w rodzinnym gronie. Cieszymy się , że zostaliśmy dostrzeżeni i docenieni.

Szczegółowa lista szkół na mapie MEN

Starając się by lekcje wf  i aktywnych zajęć wychowania przedszkolnego   były  atrakcyjne  i ciekawe wdrażamy  nowe pomysły i kierujemy się opinią uczniów.

Czytaj więcej: Ciekawe i atrakcyjne lekcje wf 12.03.2014

 Nasza Szkoła Przystąpiła do programu 6,10,14 dla zdrowia  – „Program zdrowotny w zakresie prewencji i wczesnego wykrywania chorób cywilizacyjnych u dzieci i młodzieży”, jest to program zainicjowany przez specjalistów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego oraz Ośrodka Promocji Zdrowia i Sprawności Dziecka w Gdańsku.

Czytaj więcej: Program 6,10,14 dla zdrowia

Nasi uczniowie mają możliwość uczestniczenia w  alternatywnych formach zajęć  wychowania fizycznego. Doskonalenie umiejętności  pływackich i tanecznych jest jedną z nich.

Czytaj więcej: Alternatywne lekcje wf 12.03.2014

Z początkiem roku szkolnego w naszej szkole zainicjowało swą działalność kółko turystyczne. Chętni uczniowie naszej szkoły pod czujnym okiem pani Ani, Kasi i Beaty raz w miesiącu , w sobotnie przedpołudnie wyruszają na piesze wycieczki.

Czytaj więcej: Kółko Turystyczne

Ogłoszenia z ostatniej chwili

facebook

_____________________________

REKRUTACJA do klas I i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2018/2019 ... czytaj

______________________________

LEKTURY NA PAŹDZIERNIK  ... czytaj

_____________________________

JADŁOSPIS NA PAŹDZIERNIK
Szczegółowe informacje i dokumenty

 Ważny komunikat dot.opłaty za obiady. ... czytaj

-------------------------------------------------

 BO 2018 baner 464x334 szkoły  Reforma - baner

 -------------------------------------------------

Free website templates Joomlashine.com