SUKCES KLASY III A W XIII MINITURNIEJU BRD DLA KLAS III

Uczniowie klasy III a w składzie: Anna Jesionowska, Bartosz Lenartowicz oraz Filip Ochociński reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Dla Klas III. Do turnieju przystąpiło 10 gdańskich szkół. Konkurs podzielony był na dwa etapy: pierwszy składał się z testu wiedzy z zakresu zasad ruchu drogowego, drugi natomiast z umiejętności jazdy na rowerze. Nasi reprezentanci spisali się na medal i zajęli 3 miejsce. Gratulujemy sukcesu!!!

Ogłoszenia z ostatniej chwili

facebook

_____________________________

REKRUTACJA do klas I i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2018/2019 ... czytaj

______________________________

WAŻNE DLA MARATOŃCZYKÓW  ... czytaj

_____________________________

JADŁOSPIS NA WRZESIEŃ
Szczegółowe informacje i dokumenty

 Ważny komunikat dot.opłaty za obiady. ... czytaj

-------------------------------------------------

 BO 2018 baner 464x334 szkoły  Reforma - baner

 -------------------------------------------------

Free website templates Joomlashine.com